![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8527409
*
nr 852 7409
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi , Enrico Baj (1924-2003), 220/250, motivets mått: 60x67
Enrico Baj, italiensk målare, grafiker och skulptör född i Milano 1924, död 2003.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 oktober 2013
kl 19:52:49
- Budhistorik
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Enrico Baj
Enrico Baj, italiensk målare, grafiker och skulptör född i Milano 1924, död 2003.
Läs mer om Enrico Baj
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: enrico baj europa färglitografi grafik italien italiensk litografi litografier litografiskt blad sydeuropa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08
*
Enrico Baj
Enrico Baj, italiensk målare, grafiker och skulptör född i Milano 1924, död 2003.
Läs mer om Enrico Baj
nr 852 7409
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi , Enrico Baj (1924-2003), 220/250, motivets mått: 60x67
Enrico Baj, italiensk målare, grafiker och skulptör född i Milano 1924, död 2003.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 oktober 2013 |
- Budhistorik
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Enrico Baj
Enrico Baj, italiensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född i Milano 1924, död 2003.Läs mer om Enrico Baj
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: enrico baj europa färglitografi grafik italien italiensk litografi litografier litografiskt blad sydeuropa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08